DSM Jobs

dsm-firmenich Młodszy Specjalista ds. Laboratorium in Buk, Poland

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Laboratorium

Lokalizacja: Niepruszewo, Polska

Model pracy: Stacjonarny

Dołącz do naszego zespołu w Niepruszewie i zostań Młodszym Specjalistą ds. Laboratorium. Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą i aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

przygotowanie próbek do badań

wykonywanie analiz laboratoryjnych (oznaczanie witamin i minerałów) zgodnie z procedurami

potwierdzanie zgodności wykonywanych pomiarów z wymaganiami

prowadzenie dokumentacji z przeprowadzanych badań laboratoryjnych

obsługa i konserwacja sprzętu laboratoryjnego

współpraca z Działem Zapewnienia Jakości

inne zadania wynikające z charakteru stanowiska

Nasze oczekiwania:

wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek chemia lub pokrewne)

doświadczenie w pracy laboratoryjnej

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

bardzo dobra organizacja pracy, dokładność

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

znajomość technik ICP, HPLC

biegła obsługa MS Office

znajomość systemu LIMS

To oferujemy:

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych)

zabezpieczenie emerytalne w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego

nowoczesne, w pełni wyposażone laboratorium

Jako innowatorzy w dziedzinie żywienia, zdrowia i urody, dsm-firmenich odkrywa na nowo, produkuje i łączy niezbędne składniki odżywcze, smaki i zapachy, aby rosnąca populacja świata mogła się rozwijać. Dzięki naszej wszechstronnej gamie rozwiązań, z naturalnymi i odnawialnymi składnikami oraz renomowanymi możliwościami naukowymi i technologicznymi, pracujemy nad stworzeniem tego, co jest niezbędne do życia, pożądane dla konsumentów i bardziej zrównoważone dla planety.

Dsm-firmenich to szwajcarsko-holenderska firma notowana na giełdzie Euronext w Amsterdamie, prowadząca działalność w prawie 60 krajach i osiągająca przychody w wysokości ponad 12 miliardów euro. Dzięki zróżnicowanemu zespołowi prawie 30 000 pracowników na całym świecie, każdego dnia, wszędzie i dla miliardów ludzi wprowadzamy postęp w życie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z rekruterem – Karolina Kucharska-Jaskuła (karolina.kucharska-jaskula@dsm-firmenich.com)